wtorek, 6 sierpnia 2013

NASZA PRACOWNIA - INSPIRACJE 

W nawiązaniu do posta z wczoraj o naszej pracowni, chciałybyśmy Wam pokazać kilka zdjęć, pomysłów i rozwiązań, będących naszą inspiracją. 
Kolorystyka dwóch pierwszych pracowni jest tak pozytywna, że najchętniej nie opuszczałabym nigdy żadnego z tych pomieszczeń. Dodatkowo bardzo podoba mi się pomysł z przymocowaniem pokrywek słoiczków do spodu półki i dokręcaniu i odkręcaniu ich w razie potrzeby. (zdjęcie powyżej)


W nieco bardziej stonowanych barwach, pracownia z powodzeniem, może być częścią salonu, sypialni, a nawet ozdobą takiego pomieszczenia.

 Przykład na to jak można wykorzystać do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni meble IKEI z serii EXPEDIT:


Kultowe krzesło, model DAR, zaprojektowane w 1950r. przez Ray & Charles'a Eamsów. 60 lat później jest ozdobą każdego wnętrza. Pracowni w szczególności.Prawda?


I to co lubię najbardziej, czyli 1000 sposobów na zorganizowanie bałaganu na biurku i pozbycie się plastykowych siat, w których wszystko upycham:) 


 

 


 


 


Super pomysłem jest zainstalowanie szyny, na której będziemy potem wieszali półki na dowolnej wysokości. Z doświadczenia wiem, że z czasem zmiana wysokości półki jest konieczna:)
Poniższe zdjęcie to dowód na to, że przestrzeń jaką sobie możemy wygospodarować wcale nie musi być duża. A już nawet taka mała inspiruje do działania.


Więc do dzieła:)

***

PS.Wszystkie zdjęcia użyte w poście znalazłam na stronie pinterest.com

9 komentarzy:

 1. Imponujący porządek panuje w pracowni. Wszystko ma swoje miejsce. Błagam,niech ktoś i u mnie posprząta !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie to jest tak: wszystko niby ma swoje miejsce, ale i tak liczy się tylko podręczny pierdzielniczek, gdzie odkładam to, co ZARAZ znów będzie mi potrzebne- żeby było pod ręką! W efekcie nic nie leży swoim miejscu a w pierdzielniczku dokopać się trudno ;)
  Ponadto idea pierdzielniczków w sposób niekontrolowany rozplenia się po domu...

  Pozdrawiam, nieco zdołowana tym, że nie jestem w stanie się zorganizować...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię takie klimaty. Pomysł z meblami z IKEI - mega.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam. Ja mam na razie koziołki, ale nic po nich. Zabierają miejsce, a tak byłaby dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

   Usuń
 4. Piekne o kazdej z nich marze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspiracje świetne! Choć w niektórych zbyt mało schowków i taki porządek ... Ja muszę pomyśleć nad reorganizacją u siebie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt. Większość to wersje katalogowe. Nierealne:)

   Usuń

Bardzo dziękujemy za odwiedziny!